ΡΟΔΟΣ 27-11-2023

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Διευθυντής του 1ου Γυμνασίου Ρόδου, ευχαριστούν θερμά τον Πρόεδρο και Διευθύνοντα Σύμβουλο της ναυτιλιακής εταιρίας Dodekanisos Seaways, κ. Χρήστο Σπανό κα τα στελέχη κκ Παναγιώτη Καραγιάννη και Μιχαήλ Κούτελλο, λοστρόμο και μηχανοδηγό αντίστοιχα του σκάφους «Dodekanisos Express», για τις υπηρεσίες που προσέφεραν αφιλοκερδώς στο σχολείο, σχετικά με απολύτως απαραίτητες παρεμβάσεις βελτίωσης της κατάστασης της κτιριακής υποδομής και του περιβάλλοντος χώρου.

Η άμεση ανταπόκριση και αποτελεσματικότητα της εταιρίας και των στελεχών της, μας συγκινεί και μας γεμίζει αισιοδοξία πως υπάρχουν σ’ αυτόν τον τόπο υγιείς δυνάμεις με υψηλό φρόνιμα, ευαισθησία και διάθεση να συμβάλουν με έργα και όχι με λόγια στην αναβάθμιση του δημόσιου χώρου και μάλιστα των σχολείων μας, όπου ανθίζει η νεολαία της πατρίδας μας.

Ευχαριστούμε και ευχόμαστε πάντα επιτυχίες και καλές θάλασσες.

Views: 9

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ